O nás

Firma PQM se sídlem v blízkosti Ostravy a detašovaným pracovištěm v Badenu, byla založena v roce 1998, dohodou mezi českými a švýcarskými odborníky na kvalitu.

PQM poskytuje poradenské a vzdělávací služby v oblasti managementu kvality. Organizuje semináře pro odbornou veřejnost, a také firemní semináře, workshopy a tréninky.

Služby jsou dle potřeb přizpůsobeny požadavkům zákazníka jak z hlediska obsahu, tak z hlediska času. Samozřejmou součástí služeb, je i poradenství v oblasti kvality.

Dagmar Zindulková - jednatelka LinkedInOd roku 1994 působí jako lektorka, poradkyně a auditorka managementu kvality. Je auditorkou IATF 16949 a EOQ TQM Assessor. Působí rovněž jako členka redakční rady časopisu Kvalita. 

Karol Frühauf - spoluzakladatel LinkedIn Člen redakční rady (EAB) časopisu Software Quality Professional (vydavatel American Society for Quality (ASQ)) Software Division a člen redakční rady časopisu Kvalita. Zastává funkci tajemníka EOQ (Evropská společnost pro jakost), sekce Jakost softwaru. Od roku 1992 je členem programové komise EOQ konferencí pro kvalitu software a všech světových kongresů kvality software.

Pavel Blecharz - ředitel LinkedIn Přednášející pro TQM na VŠB-TU EkF Ostrava, člen DOE Expert Users Group (Detroit), člen redakční rady časopisu (EAB) International Journal of SIX SIGMA (Glasgow) a člen redakční rady časopisu Kvalita, autor mnoha článků v odborných časopisech ohledně aplikace metod kvality v automobilovém průmyslu.

Další vybraní spolupracovníci:

Ranjit Roy - prezident a jednatel americké společnosti Nutek,Inc. (Detroit, USA), autor software pro DOE Qualitek-4, člen vědecké rady AOQ (Americké společnost pro kvalitu), Profesor na univerzitě Oakland (Michigan, USA), certifikovaný instruktor společnosti Ford Motor.

Larry R. Smith - herritage chief quality manager (Ford Motor, Dearborn, USA), člen redakční rady časopisu (EAB) International Journal of SIX SIGMA (Glasgow), Master Black Belt level.

Jaroslav Bazala - jednatel PQL, s.r.o., Ostrava, předseda Komory logistických auditorů, president Logistické akademie.

Lumír Pektor - konzultant, lektor a certifikovaný auditor systémů managementu kvality a environmentu.

PQM dále trvale spolupracuje s vybranými odborníky na kvalitu. Kritérium pro jejich výběr je především vysoká odbornost spojená s praktickými zkušenostmi.

Preferujeme specialisty, kteří dokážou hledat novátorské cesty vzdělávání a v rámci poradenství uplatňovat poznatky z jednotlivých oborů v praxi.

Top