Jak fungujeme

Objednání semináře

Objednání semináře je možné provést telefonicky na čísle +420 605 214 617, prostřednictvím webové stránky www.pqm.cz nebo e-mailem pqm@pqm.cz. Po přijetí objednávky odešleme objednateli semináře do 48 hodin potvrzení objednávky. Nejpozději týden před začátkem semináře účastníci semináře obdrží pozvánku s bližšími organizačními informacemi.

Úhrada semináře

Úhrada semináře probíhá v případě již existujících zákazníků až po skončení, standardně do 14 pracovních dní od doručení faktury. U nových zákazníků je na první seminář vystavována zálohová faktura, kterou je objednatel povinen uhradit do začátku semináře. Po semináři je objednateli vystavena faktura. V případě bezproblémové úhrady, je každý další seminář už placený stejně jako v případě již  existujících zákazníků.

Storno podmínky

V případě odstoupení objednatele od semináře v termínu kratším než 14 dní před zahájením, má dodavatel právo vůči objednateli a plátci jako dlužníkům na zaplacení 100 % ceny semináře jako částky odpovídající nákladům na jeho přípravu. Po vzájemné dohodě dodavatel může zákazníkovi nabídnout náhradní termín uhrazeného semináře, který již zákazník může absolvovat bez dalších poplatků.

Školící prostory a občerstvení

Pražské semináře probíhají ve školícím centru v ulici Klimentská na Praze 1. Učebny jsou standardně vybaveny WIFI připojením, projektorem a projekčním plátnem, flipchart tabulí. Na požádání Vám zašleme tipy na ubytovaní a parkování v okolí.

Semináře na Čeladné pořádáme v Hotelu Prosper. Školící prostory hotelu jsou vybaveny WIFI připojením, projektorem a projekčním plátnem, flipchart tabulí. Samozřejmostí je pohodlné parkování.

Obec Čeladná s Hotelem Prosper se nachází na úpatí Moravskoslezských Beskyd v blízkosti Rožnova pod Radhoštěm a je vyhledávanou rekreační oblastí. Hotel Prosper nabízí svým hostům příjemné prostředí, krytý bazén, saunu, fitcentrum a masáže. 

Občerstvení je součástí každého semináře. Účastníci školení mají nárok na malou svačinu v podobě chlebíčků nebo koláčků. Samozřejmostí je káva, čaj nebo voda.

Top