Jak fungujeme

Objednání semináře

Objednání semináře je možné provést telefonicky na čísle +420 605 214 617, prostřednictvím webové stránky www.pqm.cz nebo e-mailem pqm@pqm.cz. Po přijetí objednávky odešleme objednateli semináře do 48 hodin potvrzení objednávky. Nejpozději týden před začátkem semináře účastníci obdrží pozvánku s bližšími organizačními informacemi.

Úhrada semináře

Úhrada semináře probíhá v případě již existujících zákazníků až po skončení, standardně do 14 pracovních dní od doručení faktury. U nových zákazníků je na první seminář vystavována zálohová faktura, kterou je objednatel povinen uhradit do začátku semináře. Po semináři je objednateli vystavena faktura. V případě bezproblémové úhrady, je každý další seminář už placený stejně jako v případě již  existujících zákazníků.

Storno podmínky

V případě odstoupení objednatele od semináře v termínu kratším než 14 dní před zahájením, má dodavatel právo vůči objednateli a plátci jako dlužníkům na zaplacení 100 % ceny semináře jako částky odpovídající nákladům na jeho přípravu. Po vzájemné dohodě dodavatel může zákazníkovi nabídnout náhradní termín uhrazeného semináře, který již zákazník může absolvovat bez dalších poplatků.

Školící prostory a občerstvení

Online semináře se konají prostřednictvím aplikace ZOOM, která je volně ke stažení na tomto odkazu https://zoom.us/download. Účastník obdrží dva dny před začátkem semináře společně s materiály v PDF také link, meeting ID a heslo, pomocí kterých se připojí. Účastník obdrží po absolvování semináře osvědčení ve formátu PDF.

Pražské semináře probíhají ve školícím centru v ulici Klimentská na Praze 1. Učebny jsou standardně vybaveny WIFI připojením, projektorem a projekčním plátnem, flipchart tabulí. Na požádání Vám zašleme tipy na ubytovaní a parkování v okolí.

Občerstvení je součástí každého semináře. Účastníci školení mají nárok na malou svačinu v podobě chlebíčků nebo koláčků. Samozřejmostí je káva, čaj nebo voda.

Top